Nieuwe luxe villa te koop in La Zagaleta

15.900.000 €In prijs verlaagd van 19.900.000 €
Ref PLP04293
8 Slaapkamers
9 Badkamers
3.412 m² Perceel
1.900 m² Bebouwd
659 m² Terras

Indrukwekkende villa op het zuiden met panoramisch uitzicht op de Middellandse Zee, golf en de bergen. Gelegen op slechts een minuut rijden van de noordelijke poort van La Zagaleta, een gated community die wordt beschouwd als een van de meest exclusieve gebieden in Europa.
U betreedt dit unieke meesterwerk via een brug over een watermeer aan beide zijden, dat trapsgewijs naar het lagere niveau afdaalt. Stap in een enorme dubbelhoge entreehal die leidt naar de bijna 10 meter brede dubbelhoge lounge. Loop rechts naar de grote keuken/eetkamer en familieruimte of links naar de grote eetkamer, waar ook twee slaapkamers op de begane grond zijn met een eigen badkamer.

De bovenste verdieping, in de gehele westelijke vleugel, is de elegante master suite met een op maat gemaakte inloopkast van gerookt glas die leidt naar een luxe ensuite badkamer met prachtig uitzicht op zee. De oostelijke vleugel bestaat uit twee extra gastenkamers.
De benedenverdieping bestaat uit een prachtig binnenzwembad met een spa en fitnessruimte, een appartement met twee slaapkamers, een speelkamer en bar, een wijnkelder, een bioscoopzaal, een wasruimte, een personeelsappartement en een garage die groot genoeg is voor zes auto’s.

Buiten is een luxe cabana, een barbecueplaats en een aparte vuurplaats, omgeven door een grote vlakke tuin.
De oplevering van dit luxe huis is gepland voor het eerste kwartaal van 2024.

Listing Details

Verkoopprijs 15.900.000 €

  • Ref. PLP04293
  • Benahavis
  • La Zagaleta
  • Villa
  • 8 Slaapkamers
  • 9 Badkamers
  • 3.412 m² Perceel
  • 1.900 m² Bebouwd
  • 659 m² Terras

Belastingen en heffingen

  • IBI (eigendomsbelasting) 1.194€/ Jaar
  • Afvalbelasting 18€/ Jaar

De verkoopprijs is exclusief kosten en belastingen. Bijkomende kosten voor de koper: inschrijving en notariskosten, ITP 7% of, als alternatief 10% BTW en AJD (1,2% op de aankoopprijs) op nieuwbouw eigendommen en onder voorbehoud van enkele vereisten waaraan moet worden voldaan. Deze info is onder voorbehoud van fouten, weglatingen, wijzigingen, voorafgaande verkoop of terugtrekking van de markt. Informatie sheet beschikbaar, Decreet 218/2005 Okt. 11.

Aanvullende informatie

airconditioning, Separaat appartement, Wijnkelder, Uitzicht op zee, Bewakingscamera's, Inbouwkeuken, Uitzicht over land, Bijkeuken, Dicht bij golfclub, Automatisch irrigatiesysteem, Niet overdekt terras, Kelder, Speelkamer, Alarm, 24 uur per dag Service, SPA ruimte, Dubbele ramen, Inbouwkasten, Beveiligde woonwijk, Uitzicht op de tuin.

Wat kost het echt om een villa te ontwikkelen in Marbella? Investering en inzichten in de prime markt
Neem contact op
Property map
Agent Image

Belangrijkste details

15.900.000 €Prijs
19.900.000 €In prijs verlaagd van
8 Slaapkamers
9 Badkamers
3.412 m² Perceel
1.900 m² Bebouwd
659 m² Terras
Laten we er eens over praten