Prachtig gelijkvloers appartement met drie slaapkamers en uitzicht op de tuin, gelegen in La Quinta Benahavís.
Gelegen in het gewilde La Quinta, Marbella, combineert dit prachtig gerenoveerde appartement op de begane grond een eigentijds design met op maat gemaakt vakmanschap. Met op maat gemaakte meubelen, designerwastafels en karakteristieke marmeren afwerkingen straalt de woning ingetogen elegantie en oog voor detail uit.
Het appartement beschikt over drie ruime slaapkamers en twee stijlvolle badkamers. De lichte, open woonkamer loopt naadloos over in een privéterras, omgeven door weelderig groen—perfect om te ontspannen of gasten te ontvangen.
Het appartement is gelegen in een beveiligde, afgesloten residentie met aangelegde tuinen en een zwembad, en omvat tevens een privéparkeerplaats. Een verfijnd thuis, ideaal om het hele jaar door van de mediterrane levensstijl te genieten.
Listing Details
Verkoopprijs 645.000 €
- Ref. PLP05861
- Benahavis
- La Quinta
- Appartement begane grond
- 3 Slaapkamers
- 2 Badkamers
- 102 m² Bebouwd
- Zwembad Gemeenschappelijk
- Garage Gemeenschappelijk
- Tuin Gemeenschappelijk
- EPC: In Progress
Belastingen en heffingen
- Community Fee 130€/ Maand
De verkoopprijs is exclusief kosten en belastingen. Bijkomende kosten voor de koper: inschrijving en notariskosten, ITP 7% of, als alternatief 10% BTW en AJD (1,2% op de aankoopprijs) op nieuwbouw eigendommen en onder voorbehoud van enkele vereisten waaraan moet worden voldaan. Deze info is onder voorbehoud van fouten, weglatingen, wijzigingen, voorafgaande verkoop of terugtrekking van de markt. Informatie sheet beschikbaar, Decreet 218/2005 Okt. 11.
Aanvullende informatie
Beveiligde woonwijk, Onlangs gerenoveerd.


