Een slaapkamer penthouse met panoramisch uitzicht in Puente Romano Hotel

2.995.000 €
Ref PLP03419
1 Slaapkamer
1 Badkamer
73 m² Bebouwd
52 m² Interieur
20 m² Terras

Een penthouse met één slaapkamer en fantastisch zeezicht in het vijfsterrenhotel Puente Romano, gelegen in een van de meest luxueuze wijken van Marbella Golden Mile. De accommodatie beschikt over een lounge met directe toegang tot het terras met een fantastisch uitzicht op zee, een complete badkamer en een ruime slaapkamer.

Deze locatie, waarschijnlijk de meest gewilde locatie aan de Golden Mile, waar u enkele van de beste restaurants en uitgaansgelegenheden van Marbella vindt, maakt deze locatie, samen met het unieke karakter van de suite, een fantastische kans voor iedereen die op zoek is naar een exclusief privéverblijf in Marbella.

De privésuites in het hotelcomplex Puente Romano kunnen gebruikmaken van twee van de drie zwembaden, waarvan er één in de wintermaanden wordt verwarmd. U kunt genieten van de meeste faciliteiten van het hotel, de prachtige, verfrissende tuinen, de restaurants, diverse winkels, schoonheidssalons en vele andere diensten die uw verblijf onvergetelijk zullen maken. De woning beschikt over een geldige toeristische verhuurvergunning, waardoor kortetermijnverhuur is toegestaan.

Uitstekende huuraccommodatie in Puente Romano Hotel

Listing Details

Verkoopprijs 2.995.000 €

  • Ref. PLP03419
  • Marbella - Alle gebieden
  • Marbella Golden Mile
  • Hotel Puente Romano
  • Penthouse
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer
  • 73 m² Bebouwd
  • 52 m² Interieur
  • 20 m² Terras
  • Zwembad Gemeenschappelijk
  • Garage Gemeenschappelijk
  • Tuin Gemeenschappelijk
  • EPC: In Progress

Belastingen en heffingen

  • Afvalbelasting 185€/ Jaar

De verkoopprijs is exclusief kosten en belastingen. Bijkomende kosten voor de koper: inschrijving en notariskosten, ITP 7% of, als alternatief 10% BTW en AJD (1,2% op de aankoopprijs) op nieuwbouw eigendommen en onder voorbehoud van enkele vereisten waaraan moet worden voldaan. Deze info is onder voorbehoud van fouten, weglatingen, wijzigingen, voorafgaande verkoop of terugtrekking van de markt. Informatie sheet beschikbaar, Decreet 218/2005 Okt. 11.

Aanvullende informatie

Het strand, Woonkamer, vervoer dichtbij, airconditioning, Compleet gemeubileerd, Uitzicht op zee, Bij de zee/het strand, Meubels optioneel, Inbouwkasten, Goede staat, Beveiliging 24/7, Uitzicht op de tuin, Panoramisch uitzicht.

Investeren in Puente Romano: waarom het nog altijd de veiligste locatie van Marbella is
Neem contact op
Property map
Agent Image

Belangrijkste details

2.995.000 €Prijs
1 Slaapkamer
1 Badkamer
73 m² Bebouwd
52 m² Interieur
20 m² Terras
Laten we er eens over praten